I Mistrzostwa Powiatu Inowrocławskiego w Szachach Klasycznych 2023r.

Fundacja Feniks Anny Chodorowskiej zaprasza szachistów naszego powiatu do udziału w I Mistrzostwach Powiatu Inowrocławskiego w Szachach Klasycznych rozgrywanych pod honorowym patronatem Starosty Inowrocławskiego p. Wiesławy Pawłowskiej. Rozgrywki rozpoczną się w dniu 14 października b.r. o godz. 10.00 w Domu Rzemiosła przy ul. Poznańskiej 36 w Inowrocławiu.
Fundatorami nagród są:
Starostwo Powiatowe w Inowrocławiu,
Cech Rzemiosł Różnych w Inowrocławiu,
Fundacja Feniks Anny Chodorowskiej,
Ireneusz Stachowiak.
Szczegóły oraz zgłoszenia do turnieju na stronie chessarbiter.com/turnieje/2023/ti_6643/ lub na spotkaniu organizacyjnym, które odbędzie się 10 października o godz. 16.30 w Domu Rzemiosła. Do zobaczenia przy szachownicach!