Grand Prix Inowrocławia 2023 siódmy turniej

Po wakacyjnej przerwie odbył się kolejny, siódmy już turniej z cyklu rozgrywek o Grand Prix Inowrocławia, w którym wzięło udział 33 zawodników. Zwyciężył Szymon Zając (Chemik Bydgoszcz) – 6 pkt przed FM Marcinem Steczkiem, k Andrzejem Świątnickim (obaj Hetman Konin) oraz k Markiem Olszewskim (Chemik Bydgoszcz) – po 5,5 pkt. Na piątym miejscu finiszował najlepszy z inowrocławian Jacek Kwiatkowski (ITS Feniks) – 5 pkt. Zdobywcy trzech pierwszych miejsc odebrali nagrody z rąk Prezes Fundacji Feniks p. Anny Chodorowskiej. W klasyfikacji generalnej Grand Prix prowadzi FM Marcin Steczek – 110 pkt, przed k Andrzejem Świątnickim – 75 pkt i IM Andrzejem Maciejewskim – 74 pktSzczegółowe informacje o przebiegu turnieju można znaleźć na stronie http://chessarbiter.com/turn…/2023/ti_6055/results.html… Fundacja dziękuje Cechowi Rzemiosł Różnych w Inowrocławiu za udostępnienie sali gry.