O nas

Fundacja Feniks Anny Chodorowskiej otworzyła oddział w Inowrocławiu i Założyła Klub Sportowy pod nazwą Inowrocławskie Towarzystwo Szachowe Feniks. Przewodnią ideą klubu jest rozwój Inowrocławskich szachów. Nasze działania skierowane są do osób starszych, niepełnosprawnych a także do dzieci i młodzieży dzięki tej grze osoby biorące udział w naszych akcjach zdobędą większe umiejętności w praktycznej grze w szachy nauczą się rozwiązywać problemy osiągną lepszy rozwój wyobraźni wykształcą szacunek do siebie i przeciwnika.

Szachy to kwestia delikatnego osądu, widząc, kiedy uderzyć, a jak się uchylić

Bobby Fischer

Podsumowanie roku 2023

Podsumowanie Działalności Klubu Rok 2023  przeszedł do historii – pierwszy pełny rok działalności na niwie szachowe Fundacji Feniks Anny Chodorowskiej. Pora na krótkie podsumowanie.W minionym