Turniej szachowy o Świąteczną Bombkę Feniksa

20 grudnia odbył się zamykający tegoroczny sezon szachowy w Inowrocławiu turniej o Świąteczną Bombkę Feniksa zorganizowany przez Fundację Feniks Anny Chodorowskiej.
Turniej zgromadził 20 uczestników, którzy rozegrali 7 rund systemem szwajcarskim, tempem 10 minut na partię + 5 sekund na posunięcie. Czołowe miejsca zajęli:

Zwycięzcy zostali uhonorowani pamiątkowymi, ozdobionymi motywami szachowymi bombkami choinkowymi oraz nagrodami pieniężnymi ufundowanymi przez Fundację Feniks. Bombka dla najlepszego juniora trafiła do rąk Adama Łubianki. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali nagrody książkowe bądź rzeczowe.

Na zakończenie przebiegającej w bardzo sympatycznej atmosferze imprezy p. Prezes Anna Chodorowska w asyście sędziego turnieju Piotra Czarnolewskiego złożyła uczestnikom serdeczne życzenia świąteczne i noworoczne.

Organizatorzy dziękują Cechowi Rzemiosł Różnych w Inowrocławiu za udostępnienie sali oraz Przewodniczącemu Zarządu Osiedla „Piastowskie” p. Michałowi Jaśtakowi za wzbogacenie puli nagród.

Do zobaczenia przy szachownicach w Nowym, 2023 Roku!