Grand Prix Inowrocławia 2023r
Pierwszy turniej.

Dnia 28.01.2023r w Domu Rzemiosła przy ulicy Poznańskiej 36 w Inowrocławiu odbył się zorganizowany przez naszą fundację turniej szachowy inaugurujący cykl Grand Prix Inowrocławia 2023 w szachach szybkich. Wzięło udział 24 zawodników. Gościliśmy zawodników z Konina, Bydgoszczy, Nakła, Gniewkowa, Kruszwicy i oczywiście z Inowrocławia.

Zwyciężyli:

I miejsce – FM Marcin Steczek   TS-R Hetman Konin

II miejsce – IM Andrzej Maciejewski   NOK Nakło

III miejsce –  I++  Jacek Kwiatkowski  ITS Feniks Inowrocław

Najlepszym juniorem okazał się Jan Oczachowski  ITS Feniks Inowrocław.

Wyniki końcowe turnieju:  www.chessarbiter.com

Zawody sędziował dyrektor sportowy fundacji , sędzia klasy I  Piotr Czarnolewski  .

Zainteresowanych informujemy, że zawody będą odbywały  się w każdą ostatnią sobotę miesiąca w Domu Rzemiosła o godzinie 10:00, poza miesiącami lipiec i sierpień. Wyjątkiem będzie  miesiąc grudzień gdzie data będzie ustalona. Szczegółowe informacje zawsze na stronie chessarbiter.com. Miłośników królewskiej gry zapraszamy do udziału. Fundacja serdecznie dziękuje Cechowi Rzemiosł Różnych za  udostępnienie sali do rozgrywek.

I tak, dzięki staraniom naszej fundacji  Inowrocław po latach  ponownie wrócił na szachową  mapę  Polski.