W siódmym turnieju, rozegranym z udziałem 21 zawodników triumfowali juniorzy Chemika Bydgoszcz: Aleksander Polak – 6,5 pkt przed Szymonem Zającem – 5,5 pkt. Kolejne miejsca zajęli: IM Andrzej Maciejewski (KS „Polanica-Zdrój”) – 5 pkt oraz Jacek Kwiatkowski i Jan Budrewicz (obaj ITS Feniks Inowrocław) – po 4,5 pkt. Najlepszymi juniorami okazali się: Wiktor Weber (ITS Feniks) – 4 pkt, Wiktor Janiak (Inowrocław) – 4 pkt oraz Olaf Dziennik (Inowrocław) – 3 pkt, zaś najlepszym zawodnikiem ITS Feniks – Jacek Kwiatkowski.
Nagrody zwycięzcom wręczyła Prezes Fundacji Feniks Anna Chodorowska, wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali słodkie upominki.
W klasyfikacji Generalnej Grand Prix po siedmiu turniejach prowadzi zdecydowanie IM Andrzej Maciejewski – 112 pkt, przed Jackiem Kwiatkowskim – 74 pkt oraz FM Marcinem Steczkiem (Hetman Konin) i Mariuszem Kubickim (ITS Feniks) – po 40 pkt. Szczegółowe wyniki można znaleźć na stronie: https://www.chessmanager.com/…/6286261912600576/results/7.
Organizatorzy serdecznie dziękują Urzędowi Miasta w Inowrocławiu za pomoc w organizacji zawodów, sponsorom – Firmie Decathlon oraz radnym Rafałowi Lewandowskiemu i Bartłomiejowi Staniszowi za wzbogacenie puli nagród oraz sędziemu turnieju p. Włodzimierzowi Chodorowskiemu za jak zwykle sprawne przeprowadzenie imprezy.
Kolejny turniej z cyklu Grand Prix Inowrocławia, na który już teraz serdecznie zapraszamy miłośników szachów odbędzie się 26 października br. o godz. 10.00 w sali OSiR w Inowrocławiu.

VII Grand Prix Inowrocławia – wyniki

Po wakacyjnej przerwie wznowiono rozgrywki Grand Prix Inowrocławia 2024 zorganizowane przez Fundację Feniks Anny Chodorowskiej.  W siódmym turnieju, rozegranym z udziałem 21 zawodników triumfowali juniorzy Chemika

Integracyjny Turniej Szachowy

I Integracyjny Turniej Szachowy za nami W dniach 13-15 września b.r. jak zwykle w gościnnych dla szachistów progach inowrocławskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozegrano z