Fundacja zorganizowała coroczna akcje pod nazwą “Podaruj Dzieciom Pisankę.

Fundacja zorganizowała coroczna akcje pod nazwą "Podaruj Dzieciom Pisankę"

Nasza akcja miała  na celu obdarowanie najbiedniejszych i chorych dzieci w czasie zbliżających się świąt. Nasi podopieczni otrzymali  wsparcie rzeczowe, a nie pieniężne. Od tej zasady nie odstąpiliśmy nigdy.  Na  łamach gazety  pani Ania apelowała do czytelników o przekazywanie paczek dziewięciu rodzinom Wszystkie wskazane rodziny otrzymały prezenty na święta: artykuły żywnościowe, słodycze, zabawki i środki czystości. Dzięki wpłatom na konto fundacji przygotowano trzy dodatkowe paczki. Ponadto zarząd Feniksa zdecydował ufundować z własnych środków dwie kolejne „Pisanki”. Wynik akcji jest dla mnie wielkim zaskoczeniem. Nie spodziewałam się tak dużego odzewu i zaangażowania wśród społeczeństwa naszego regionu. Tegoroczny sukces pozwala mi mieć olbrzymią nadzieję, iż projekt ten wpisze się na stałe w krajobraz działań społecznych naszego miasta i powiatu – wyznaje pani Ania.

II Grand Prix Inowrocławia 2024- wyniki

Drugi z cyklu Grand Prix Inowrocławia 2024 w szachach szybkich, zorganizowany przez Fundację Feniks Anny Chodorowskiej, zgromadził na starcie 21 zawodników.Przed rozpoczęciem gry uczczono minutą