Niepodległościowy turniej szachowy o puchar prezesa

Turniej szachowy o puchar Prezesa Inowrocławskiego Klubu Dyskusyjnego

W  dniu 10 listopada  rozegrano, zorganizowany przez Zarząd Osiedla Piastowskie,  kolejną edycję Niepodległościowego Turnieju Szachowego o puchar Prezesa Inowrocławskiego Klubu Dyskusyjnego p. Macieja Basińskiego. W zawodach uczestniczyło 26 zawodników. Honory sędziego pełnił p. Piotr Czarnolewski.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Tomasz Palacz Ponadto I miejsce w kategorii amator i puchar Senatora RP Krzysztofa Brejzy zdobył Tomasz Szczepański, a w kategorii junior puchar Posłanki Magdaleny Łośko zdobył Wiktor Weber. Dodatkowo nagrody niespodzianki ufundowane przez Fundację Rzemieślnik otrzymało z rąk Prezesa Zarządu Franciszka Żaka troje najmłodszych uczestników.

Chcesz pomóc?

Oprócz pucharów uczestnicy zawodów otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez Wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej Patryka Kaźmierczaka, radnego Rady Powiatu Henryka Procka, Zarząd Osiedla Piastowskie oraz Miasto Inowrocław. Organizatorzy dziękują za pomoc w organizacji turnieju sponsorom, Cechowi Rzemiosł Różnych, Fundacji Feniks Anny Chodorowskiej oraz p. Piotrowi Czarnolewskiemu.

Dzięki komu się to udało?

Blog

Szachowe piątki z Feniksem

ITS Feniks zaprasza miłośników szachów na pierwsze spotkanie z cyklu „Szachowe Piątki z Feniksem” które odbędzie się 15 marca br. w Ośrodku Sportu i Rekreacji

więcej

II Grand Prix Inowrocławia 2024- wyniki

Drugi z cyklu Grand Prix Inowrocławia 2024 w szachach szybkich, zorganizowany przez Fundację Feniks Anny Chodorowskiej, zgromadził na starcie 21 zawodników.Przed rozpoczęciem gry uczczono minutą