Mistrzostwa Inowrocławia Juniorów w szachach klasycznych -wyniki

W dniach 16-18 marca b.r. na Przystani Kajakowo-Żeglarskiej ZHR z udziałem 21 zawodników i zawodniczek odbyły się zorganizowane przez Fundację Feniks Anny Chodorowskiej Mistrzostwa Inowrocławia Juniorów w Szachach Klasycznych na rok 2023.
W poszczególnych kategoriach wiekowych zwyciężyli:
Do lat 18:
1) Łukasz Kopczyński
2) Tomasz Burandt
3) Jakub Michalski
Do lat 15:
1) Franciszek Bandurski
2) Przemysław Róg
3) Maciej Stolarz
Do lat 12:
1) Wiktor Weber
2) Adam Łubianka
3) Jan Oczachowski
Do lat 9:
1) Tymoteusz Kaźmierczak
2) Gustaw Hadowski
3) Adam Woźniak
Troje uczestników wypełniło normy na IV kategorię szachową, pięciu dalszych – na V kategorię.
Zwycięzcy otrzymali nagrody w postaci książek o tematyce szachowej, zaś wszyscy uczestnicy – słodkie upominki fundowane przez Fundację . Turniej był współfinansowany przez Miasto Inowrocław.
Organizatorzy serdecznie dziękują Przystani Kajakowo-Żeglarskiej ZHR za udostępnienie sali gry oraz sprzętu szachowego.