Charytatywna akcja pod choinkę

Charytatywna akcja pod choinkę dla dzieci

Dzięki ofiarności ludzi i szlachetnemu sercu nasi podopieczni otrzymali wsparcie przed świętami.
Przed Świętami Bożego Narodzenia Anna Chodorowska włączyła się w ogólnopolską akcję „Szlachetna Paczka”. I również postanowiła zorganizować podobną akcję przed Świętami Wielkiej Nocy. Nazwała ją „Podaruj dzieciom Pisankę”.

Podopieczni zostali obdarowani najbiedniejsze chore dzieci w czasie świąt Bożego Narodzenia. W podarku znalazł się słodycze, żywność środki czystości i zabawki.

II Grand Prix Inowrocławia 2024- wyniki

Drugi z cyklu Grand Prix Inowrocławia 2024 w szachach szybkich, zorganizowany przez Fundację Feniks Anny Chodorowskiej, zgromadził na starcie 21 zawodników.Przed rozpoczęciem gry uczczono minutą