Fundacja zorganizowała coroczna akcje pod nazwą “Podaruj Dzieciom Pisankę.

Fundacja zorganizowała coroczna akcje pod nazwą "Podaruj Dzieciom Pisankę"

Nasza akcja miała  na celu obdarowanie najbiedniejszych i chorych dzieci w czasie zbliżających się świąt. Nasi podopieczni otrzymali  wsparcie rzeczowe, a nie pieniężne. Od tej zasady nie odstąpiliśmy nigdy.  Na  łamach gazety  pani Ania apelowała do czytelników o przekazywanie paczek dziewięciu rodzinom Wszystkie wskazane rodziny otrzymały prezenty na święta: artykuły żywnościowe, słodycze, zabawki i środki czystości. Dzięki wpłatom na konto fundacji przygotowano trzy dodatkowe paczki. Ponadto zarząd Feniksa zdecydował ufundować z własnych środków dwie kolejne „Pisanki”. Wynik akcji jest dla mnie wielkim zaskoczeniem. Nie spodziewałam się tak dużego odzewu i zaangażowania wśród społeczeństwa naszego regionu. Tegoroczny sukces pozwala mi mieć olbrzymią nadzieję, iż projekt ten wpisze się na stałe w krajobraz działań społecznych naszego miasta i powiatu – wyznaje pani Ania.

VII Grand Prix Inowrocławia – wyniki

Po wakacyjnej przerwie wznowiono rozgrywki Grand Prix Inowrocławia 2024 zorganizowane przez Fundację Feniks Anny Chodorowskiej.  W siódmym turnieju, rozegranym z udziałem 21 zawodników triumfowali juniorzy Chemika

Integracyjny Turniej Szachowy

I Integracyjny Turniej Szachowy za nami W dniach 13-15 września b.r. jak zwykle w gościnnych dla szachistów progach inowrocławskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozegrano z